Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Adwent 2014 w Modlitwie w drodze - przeżyj go razem z Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej

Przygotuj swoje serce na przyjście Pana! Pozwól sobie na dobre przeżycie Adwentu, który już tuż przed nami. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. Czy będziesz na to gotowy?

Nie pozwól, by ten dzień zaskoczył Cię jak złodziej ...

 

PODEJMIJ WYZWANIE ADWENTOWE Z MODLITWĄ W DRODZE!

http://www.modlitwawdrodze.pl/

 

Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej (dowiedz się więcej...) przygotowało dla Modlitwy w drodze specjalne rozważania na ten czas. Mogą one pomóc nam w sposób szczególny przeżyć te 4 tygodnie poprzez codzienną modlitwę, opartą na Ewangelii, dostępną na stronie internetowej oraz w aplikacji na Android i iOS.

Czy jesteś w stanie się jeszcze w Ewangelii czymś zaskoczyć? Myślisz, że znasz ją prawie na pamięć? Pozwól działać Duchowi Świętemu w tym czasie w sobie - módl się z nami i niech ta modlitwa przemienia Ciebie!

A może chcesz sprawić prezent innym na ten czas Adwentu? Zapraszaj znajomych i udostępniaj informację! Nie przegap tego, co ten czas może przynieść Tobie i innym... Wydarzenie na facebooku ->

 

Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /św. Ignacy Loyola/

 

 

Liturgia dnia

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6752752

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].