Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Letters to God - belive in hope!

Dobry Panie Boże, na początku chciałbym przeprosić za to, że nie od razu odpisuję na to, co do mnie kierujesz - a jest tego dużo - duchowe sms, listy, ...  - Słowo i osoby, które do mnie posyłasz. Powinienem więcej do Ciebie pisać zamiast skupiać się na rzeczach drugorzędnych. Łatwo jest mi widzieć całą masę przeszkód i trudności, zamiast zachwycić się Tobą i tym, co nam dajesz. Skupiam się na trudnościach a zapominam o możliwościach. A dajesz nam dużo - przede wszystkim czas. Choć jestem też zadowolony z życia, miłości, pokoju no i nadziei. Szczególnie za tą ostatnią mało dziękuję.

Dziękuję, że się mną nie znudziłeś. Dziękuję, że jesteś takim przyjacielem, jakiego potrzebuję. To dla mnie ważne. Nie jestem w tym dobry, no ale jakoś dajemy radę - prawda?

Wiem, że wszystko co naprawdę dobre jest dla Ciebie możliwe. Proszę więc, pomagaj tym wszystkim, którym ja pomóc nie potrafię - tym wszystkim, których zawiodłem i rozczarowałem. I pomóż mi uczyć się na swoich błędach tak, abym już do nich nie wracał ani w nich tkwił. 

xoxo tm 

http://www.letterstogodthemovie.com/

 Może już pora, abyś napisał/a do Niego? Odpowiedz na Jego "List".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

Rok św. Józefa

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8170619
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.