Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)


Zaskoczka: nowenna uzdrowienia i grzech międzypokoleniowy

Kolejne zaskoczenie:  uzdrowienie międzypokoleniowe. Dostałem w "prezencie" taką nowennę uzdrowienia więc publicznie pytam. Dlaczego, żebym doświadczył "uzdrowienia" potrzeba aż 48 Mszy - czy Jezusa można przekupić? Czy konieczne jest 9 Mszy za moje życie w łonie matki - czy wcześniak nie powinien czuć się pokrzywdzony? No i zasadnicze pytanie? Co to jest ten łańcuch grzechów międzypokoleniowych? Czy mój chrzest był wadliwy? Ale, że ludzie to propagują - nieogarniający i przerażony.

Pewnym wyjaśnieniem jest następujący tekst bp. Andrzeja Siemieniewskiego "http://wspolnota-droga.pl/pdf/odpowiedz_bp_Andrzej.pdf" oraz jego artykuł wydrukowany w piśmie Egzorcysta "Uzdrowienie międzypokoleniowe".

 Na koniec w takim razie dołożę jeszcze jeden tekst - "Problem „grzechów pokoleniowych” i „uzdrowienia międzypokoleniowego”" - od razu ostrzegam ze długi, więc nie wiem czy wszyscy dadzą radę przebrnąć. Dyskusja pod tekstem też ciekaw.

 

 

 

Ps. celowo pisze ogólnikowo, bo to notka o mnie i moich zadziwieniach, nie zaś o osobach trzecich i ich problemach. Na te - poza modlitwą - nie mam wpływu, więc nie ma co strzępić klawiatury. A nawet jeśli w ogólnikach ktoś rozpozna konkretne osoby, niech to zostawi dla siebie - nie ma sensu pić z kredensu - no to frugo. Taaa - mówiąc klasykiem - "co się dziwisz".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 

Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

Rok św. Józefa

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie".

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
7815321
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.