Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

  Rok Św. Józefa
trwa do 8 grudnia 2021 !!!

Modlitwy ministranta

Modlitwy ministranta

 

MODLITWY PRZED MSZĄ ŚWIĘTĄ

Twoja łaska stawia nas Boże, wobec tajemnicy uświęcającej ten świat, zechciej włączyć nasze duchowe dary, w ofiarę Twego Syna, pomóż w skupieniu wypełniać naszą służbę i spraw, aby udział w tej Eucharystii nas przemieniał. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. 

Oto za chwilę przystąpię do Ołtarza Bożego, do Boga, który rozwesela młodość moją, do świętej przystępuję służby, chcę ją dobrze pełnić. Proszę Cię Panie o łaskę skupienia, by myśli moje były przy Tobie, by oczy moje były zwrócone na ołtarz a serce moje oddane tylko Tobie. Amen

Jezu Chryste, udziel mi swojej pomocy, abym podczas tej Najświętszej Ofiary, z uwagą i skupieniem Ci służył. Święty Janie Berchmasie, patronie ministrantów, wspomóż mnie, abym godnie jak ty, pełnił swoje posługiwanie w Eucharystycznej Ofierze. Amen. (Modlitwa odmawiana w parafiach w Garwolinie)

 

MODLITWY PO MSZY ŚWIĘTEJ

Dziękujemy Ci Ojcze, za dary jakimi nas ubogaciłeś podczas tej Mszy Świętej, pomóż nam spełniać to wszystko czego nas uczysz, i spraw abyśmy mogli radować się Tobą na wieki. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu, jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

Boże, którego dobroć powołała mnie do świętej Twej służby, spraw bym uświęcony uczestnictwem w Twych tajemnicach, przez dzień dzisiejszy i całe me życie szedł tylko drogą zbawienia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Dziękujemy Ci Jezu, za łaski otrzymane podczas tej Najświętszej Ofiary, a w szczególności za to, że pozwoliłeś mi być tak blisko Ciebie. Przebacz mi moje roztargnienia i niedokładności. Uczyń mnie godnym Twojej świętej służby. Jezu Chryste przyjdź Królestwo Twoje. Amen. (Modlitwa odmawiana w parafiach w Garwolinie)

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8354667
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.