Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Użyteczne inspiracje i pomoce na Wielki Post. -->

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Akt miłości przed Przenajśw. Sakramentem. -> Św. J. M. Vianney z Ars.

 

 

  Akt miłości przed Przenajśw. Sakramentem.
Św. J. M. Vianney z Ars.

Kocham Cię, o mój Boże, i jedynem mojem pragnieniem jest kochać Cię do ostatniej chwili życia mojego... Kocham Cię, o mój Boże, nieskończenie godzien miłości, i wolę umrzeć, kochając Ciebie, niżli żyć choć chwilę bez Twojej miłości. Kocham Cię, Panie, i jedyną łaską, o którą błagam, jest, bym Cię wiecznie kochała. Kocham Cię, o mój Boże, i nieba pragnę tylko dlatego, by Cię w niem doskonale ukochać. Kocham Cię, o mój Boże, nieskończenie dobry i obawiam się piekła dlatego, że w niem nie będzie już możliwości kochania Ciebie. Mój Jezu, jeślim niezdolna do powtarzania Ci nieustannie, że Cię kocham — to niech Ci serce moje to powtarza za każdem odetchnieniem mojem. Mój Boże! daj mi łaskę, bym cierpiała, kochając Ciebie — i mem cierpieniem kochała Ciebie. Kocham Cię, o mój Zbawicielu, boś dla mnie był ukrzyżowany. Kocham Cię, o mój Boże, bo dozwalasz mi na ziemi być ukrzyżowaną dla Ciebie! Miłować Boga-Człowieka — ukrzyżowanego dla nas, to miłość wdzięczności... Miłować Boga — nas krzyżującego, to miłość ofiary... Mój Boże, daj mi łaskę, bym umarła, miłując Cię — i daj mi uczuć, że Cię miłuję. Mój Boże, w miarę jak się zbliżam do końca życia, daj mi łaskę, by miłość moja wzrastała z dniem każdym — i stała się doskonałą. Amen.

za: "Pokój Wam" (1925r.)

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe i terminy ->

[Formalności przedślubne w zarysie]

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.