Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

  Rok Św. Józefa
trwa do 8 grudnia 2021 !!!

Modlitwa do Pana Jezusa wielce nabożna.

 

Modlitwa do Pana Jezusa wielce nabożna.

O najsłodszy Panie, Jezu Chryste, ja się tobie poruczam dnia dzisiejszego, i do nieskończonego dobra Trójcy przenajświętszej ofiaruję się. Do głębokich ran przenajświętszych Ciała Twojego, najświętszego kładę się. Woda i krew, która płynęła z najświętszego serca Twojego, niechaj mię broni na strasznym sądzie Twoim; najświętsze Ciało i Krew niech mnie nakarmi i napoi; śmierć Twoja, niechaj mnie zachowa ku żywotowi wiecznemu i krwawe krople niechaj moje zmyją grzechy! O Boże mój, twój gorzki smutek ofiaruję najmilszemu Ojcu Twemu niebieskiemu na odpuszczenie grzechów moich wielkich, Twoje wzgardy i zelżywości, najmilszy Jezu, niechaj zapłacą grzechy moje: Twoje ciężkie urągania i męki niesłychane niechaj mnie obronią! Te wszystkie boleści Twoje, mój Jezu. Ojcu Twemu niebieskiemu za wszystkie niedbalstwa moje oddaje. Twoja wielka miłość niechaj mię obroni; o Panie Jezu Chryste! Twoja święta krew niechaj mię obmyje; Twoja zraniona głowa niechaj mię uchowa od wszystkiego złego; Twoje niewinne osądzenie na śmierć niechaj mi będzie na odpuszczenie grzechów moich i długów. Twoje prace niechaj nagrodzą moje złości; Twoja nagość niechaj mię okryje: Twoja gorzkość i Twoje trudy śmiertelne, zraniona Twa głowa nogi ręce i serce; Twoje niechaj mię poświecą. Krew Twoja z serce niechaj mię oczyści: Twoja boska moc niechaj mnie utwierdzi i zachowaj od wszystkiego złego na duszy i na ciele! O najsłodszy Panie Jezu Chryste! Twoje gorzkie boleści i rany niechaj mię pobłogosławią. O gorzka męko Jezusowa zachowaj mnie na wieki! O najgłębsze rany bądźcie mi na pomoc w ostatnią godzinę śmierci; — o prawdziwa krwi Jezusa mojego obmyj grzechy moje przed Bogiem Ojcem Twoim! O Panie Jezu Chryste! Twoja boleść, Twoja śmierć, Twoje uczynki dobre, Twoje nauki, niechaj mi będą pomocne, abym mógł poprzestać sprośnych grzechów moich! Udaję się do otwartego serca Twego i ufam w Twojem miłosierdziu i w zasługach męki i śmierci Twojej której ja się ze wszystkimi przyjaciółmi, rodzicami, krewnymi polecam i oddaję teraz i na wieki wieków.

za: Wybór osobliwych nabożeństw na duchowną pociechę i pożytek ludzi pobożnych (1863r.)

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8366145
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.