Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

Modlitwa codzienna. (1869r.)

 

 

Modlitwa codzienna. (1869r.)

Wieczna, niepojęta Istoto! Ty co tam wysoko po nad obłoki i gwiazdy zamieszkujesz z Aniołami Twemi przy by tek światłości, gdzie daremnie myśl nasza pragnie sie unieść swem strudzonem skrzydłem! Ty co w niezmierzonej dobroci swojej, pozwalasz dziecięciu prochu, Ojcem się swoim nazywać, Boże Przedwieczny! niech święta, czysta modlitwa wznosi się ze wszystkich serc naszych na cześć i chwałę Twojego Imienia! Niech ziemia nasza, tak długo osłoniona chmura grzechu i cierpieli, wyzwoli się z niej nareszcie i niechaj będzie szczęśliwa i wolna. Niechaj królestwo Twoje, miasto Pana nad Pany, ta nowa Jerozolima, przyjdzie do nas w obłokach jaśniejącej aureoli: wtedy słabe westchnienia i próżne słowa przestana być tłumaczami naszych serc upojonych, a wola Twoja spełni się pomiędzy nami, jak się od wieków spełnia w Twojem niebie. Boże dobroci i miłosierdzia! daj duszom naszym przebywającym na tym padole próby i nędzy, wszystko czego potrzebują do pozyskania wiekuistego życia; wzmocnij wiarę i wytrwałość naszą, i utwierdzaj serca darami Ducha świętego. Przebacz nam Danie, jak braciom naszym odpuszczamy wszystko co przeciw nam zawinili; mierz według sił naszych ciężary i krzyże, które każesz nam dźwigać na słabych ramionach, i nie wódź nas na pokuszenia których byśmy pokonać nie zdołali. O Boże i Ojcze nasz! który świat cały i wszystkie stworzenia niezmierzoną ogarniasz miłością, strzeż nas i wybaw od wszelkiego złego, utwierdź w sercach wiarę, miłość i nadzieję w nie ograniczonem miłosierdziu Twojem, a chwała Imienia Twego trwać bodzie przez wszystkie wieki wieków, Amen.

za: Panie wysłuchaj modlitwę moją! (1869r.)

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.