Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

Modlitwa matki do Jezusa, przyjaciela dzieci. (1929r.)

 

 

 

 

Modlitwa matki do Jezusa, przyjaciela dzieci. (1929r.)

O Jezu, jakże wielka była kiedyś miłość Twoja do dzieci! Jest ona i dzisiaj wielka, jest jeszcze większa do dzieci chrześcijańskich. Tak kochasz, o Boski Zbawicielu, i dzieci moje bardziej, aniżeli ja, i jesteś ich Boskim przyjacielem. O, w tym tyle dla mnie pociechy! Bądź pochwalony i uwielbiony, o Boski Zbawicielu, daj mi tę łaskę, abym we wszystkim tak się względem moich dzieci zachowała i wszystko dla nich tak czyniła, jak to odpowiada pragnieniom świętego Twojego serca i upodobaniu Twojemu. Daj mi to, abym je całkiem dla Ciebie wychowała i tak niemi pokierowała, aby Ciebie coraz lepiej poznawały, miłowały i całe życie swoje do Twojej nauki i Twojego świętego przykładu stosowały, aby były prawdziwymi Twymi uczniami i uczennicami i przez Ciebie zbawienia dostąpiły. O Jezu, w moc świętego sakramentu, przez który mnie wprowadziłeś do stanu małżeńskiego i do powołania macierzyńskiego, i przez łaskę Twojej świętej ofiary udziel mi tej łaski, abym wszystkie obowiązki matki chrześcijańskiej jak najwierniej i najgorliwiej spełniała. Spraw to, aby moje życie wzorem było dla dzieci moich; przeniknij serce moje ową miłością, którą Boskie Twoje serce ku dzieciom moim pała; daj mi mądrość, daj mi męstwo, daj cierpliwość i łagodność, daj zapał do modlitwy za moje dzieci. Boskie Twoje błogosławieństwo niech spłynie na wszystko, co czynię dla dzieci moich. Amen.

za: Matka chrześcijańska : przewodnik dla Arcybractwa Matek Chrześcijańskich. (1929r.)

 

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.