Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

  Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.  

Koniec z mixcloud? Początek YT?

Niestety dziś wykończył mi się limit na mixcloud, którego używałem, aby umieścić moje homilie i konferencje na stronie. 

Chciałem dodać dzisiejsze homilie, no i skończyło się na tym, że otrzymałem poniższe obwieszczenia. To wynik zmian, które wprowadzał serwis ograniczając możliwości dla darmowych użytkowników.

Ponieważ nie zamierzam przechodzić na wersję pro, muszę znaleźć inne miejsce lub sposób na łatwe dzielenie się moimi homiliami. Na dziś umieściłem nagrania tu: [https://www.mboxdrive.com/221023_001.MP.mp3] oraz [https://www.mboxdrive.com/221023_002.MP.mp3]. Niestety, trzeba pobrać plik. Może uda mi się znaleźć sposób, aby możliwe było odtwarzanie nagrania bezpośrednio ze strony. Niestety stary silnik mojej strony, brak umiejętności, kłopoty z uaktualnieniem silnika strony do wyższej wersji, są dużą przeszkodą, aby pliki były odtwarzane przez jakiś plugin.

Zapewne nowe homilie będą pojawiać się na moim kanale na YT:  [https://youtube.com/@PanemJEZUS]. Jedyny minus tego rozwiązania, to poślizg z udostępnieniem homilii. Wcześniej wystarczyło przesłać mp3 na mixcloud i wkleić kod na stronę. Teraz trzeba przygotować mp3 na YT, żeby było filmem. To zajmuje trochę czasu. Ale jak mus to mus. Plusem jest ożywienie kanału (stare nagrania są już prywatne i nie można ich zobaczyć) i może tą drogą ktoś trafi na moją stronę.

Miniaturką homilii jest zdjęcie kościoła św. Mikołaja w Grójcu.

 

 

Dobrego tygodnia.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

+ Benedykt XVI

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe i terminy ->

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

św. o. Pio z Pietrelciny

Modlitewnik on-line

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.