Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

"Duchowe lekarstwo" z Polski

Na zakończenie niedzielnego spotkania z wiernymi na modlitwie Anioł Pański 17 listopada papież Franciszek zachęcił wiernych do odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego i do wzięcia z sobą, przy opuszczaniu Placu św. Piotra, pudełeczka z "duchowym lekarstwem" - Misericordiną. Jednym słowem dzisiaj Papież dowartościował polską myśl ewangelizacyjną :) Tylko w zestawie papieskim są ładniejsze różańce ;)

O tym co i dlaczego mówił Papież można przeczytać tutaj: Nowy lek - Miserikordyna: dobrze robi na serce, duszę i na całe życie tutaj:  Dobrze robi na serce lub tutaj: Papież polecił "duchowe lekarstwo" z Polski

Na facebookowej stronie Radia Watykańskiego można zobaczyć zdjęcia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.699564956721778.1073742175.496909843653958&type=1

 

 

 

Bo to modlitwa i żywa wiara leczą serce człowieka. Ja poleciłbym zatem (odwołując się do mojej kolekcji "duchowych lekarstw") - pozwól, aby Jezus cię uleczył. Może warto (jako pomysł ewangelizacyjny) nabyć sobie takie lekarstwa i jeśli będzie potrzeba, komuś je dać? Przypominają mi się te wszystkie sytuacje, gdy ktoś do mnie podchodził i pytał się "masz coś od bólu głowy?". Czasem w rozmowie wychodzi, że ktoś ma problem z "bólem duszy" - na koniec rozmowy, w której doświadczy wsparcia i modlitwy, może dostać taką pomoc. Jak każde lekarstwo - nie działa jeśli się go nie zażywa. {noembedvideo}

 

Misericordina, Antydepresanty, nadie tiene Amor (ŚDM Madryt).

http://www.antydepresanty.com/ ( http://www.niedziela.pl/artykul/5185/Antydepresanty%E2%80%9D)

http://www.ponlacara.com/crucifijo/crucifijo.html

http://www.ichtis.pl/misericordina-misericordium

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.