Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

  Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.  

Raport aktualności na stronie: 16.06.2021

Lato, lato, ejże ty! :) On ostatniej notki dotyczącej zmian/nowości na stronie minęły ze dwa miesiące. Celowo zbieram zmiany z dłuższego okresu czasu, bo jakoś nie było za dużo okazji by coś nowego dodać. Nawet notki blogowe jakoś się nie generują :)

Zwyczajna proza obecności w sieci. Staram się, aby na wieczór niedzielny  było kompletne Duchowe zamyślenie. Rano w niedziele umieszczam myśl, zdjęcie, informacje (jeśli są) o specyfice dnia. Później w ciągu dnia uzupełniam pojawiające się w sieci komentarze i homilie. Czekam na papieskie przesłanie z Anioł Pański czy Regina Coeli i też dodaję do notki. Na koniec umieszczam moją homilię (raczej odprawiam 19-stą wiec homilia pojawia się około 21). Ze statystyk widzę, że nie ma dużego zainteresowania tym co robię, ale mi pomaga przemyśleć niedzielne słowo a co ważniejsze posłuchać papieża.

Oczywiście pojawiają się notki w aktualnościach, jak np. 15. rocznica moich święceń, czy różne wydarzenia. Ale zwyczajne bycie wikariuszem nie generuje okazji do nadzwyczajności, a i ja sam, nie gwiazdorzę. Duch Święty dał internetowi kilku mądrych księży, którzy w moim odczuciu wypełniają zapotrzebowanie. Ja na dziś widzę siebie niej wirtualnie. Powoli też zbliża się czas wakacyjny, a wraz z nim, wiele notek będzie pojawiać się nieregularnie.

 

Inne ważne  uaktualnienia na stronie:

 

 

 

Wcześniejsze zmiany na stronie:

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

+ Benedykt XVI

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe i terminy ->

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

św. o. Pio z Pietrelciny

Modlitewnik on-line

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.