Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Gdzie śpiesznie dążycie? – Orszak Trzech Króli i Kolędowanie w Piasecznie.

Fundacja Na Swoim Miejscu zaprasza na Orszak Trzech Króli – pochód z okazji uroczystości Objawienia Pańskiego w dniu 6 stycznia wraz z wieńczącym wydarzenie kolędowaniem.

Pochód obejmie przejście ulicami miasta, połączone z przedstawieniem scen towarzyszących Narodzeniu Jezusa, wystawianych w przestrzeni publicznej. Planowanym zakończeniem wydarzenia jest dojście do żywej szopki i wspólne kolędowanie na rynku w Piasecznie, prowadzone przez zaproszony zespół muzyczny. Organizatorzy przygotowali konkursy dla kreatywnych uczestników – PRZEBIERZ SIĘ NA ORSZAK i RODZINNE KOLĘDOWANIE.

Start Orszaku:  6 stycznia 2017 r, godz. 13:30, Dom Kultury, ul. Kościuszki 49
Finał: 14:30, Kolędowanie na rynku w Piasecznie

Zeszłoroczny Orszak spotkał się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, przekraczając nasze oczekiwania. Zapraszam dzieci i dorosłych do udziału w Orszaku oraz do wspólnego śpiewania kolęd. Zachęcam do przybycia w strojach pastuszków, aniołków, zwierząt i innych postaci, związanych z wydarzeniem narodzenia Jezusa. Serdecznie zapraszam do udziału i w tym roku!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Pray for peace!

Papieska intencja na grudzień 2017:

Za osoby starsze, aby poprzez swoją mądrość i doświadczenie, dzięki wsparciu swoich rodzin i wspólnot chrześcijańskich, współpracowały w przekazywaniu wiary i wychowywaniu nowych pokoleń.

 

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Bądź za życiem!

Biblia

Dowiedz się! Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ?

 

    

stat4u

Odwiedza nas 180 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
3461526

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].