Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Kurs Nowe Życie (23-25 X 2015) - świadectwa

W dniach 23-25 października na Wzgórzu Miłosierdzia odbył kurs Nowe Życie. Przyjechało 56 osób. Atmosfera od początku była bardzo radosna, uczestnicy mimo trudnych warunków związanych z budową bardzo aktywnie i z otwartym sercem brali udział w dynamikach i nauczaniach. Z biegiem czasu widać było przemianę, jaką Bóg zapoczątkował w tych, których sam na ten kurs zaprosił. Poczytajcie sami, czym uczestnicy zechcieli się podzielić po przeżyciu kursu. Oto kilka świadectw:

 

„Zobaczyłem jak wiele jest dróg prowadzących do poznania Boga, otrzymałem też światło Ducha Świętego i wskazówki jak korzystać z Jego Darów. Dostałem też radość i otwarcie serca na Bożą moc oraz jak ją przenosić na dalsze życie. Adam, 78 lat”

„Ten kurs to radość i niepowtarzalne przeżycie. Dużo wspólnej modlitwy, dużo śpiewu i spotkanie z Bogiem. Roman, 57 lat”

„ Zajrzałem w głąb siebie, w miejsca, których dawno nie weryfikowałem. Otrzymałem niesamowity pokój ducha. Józef, 40 lat”

„Otrzymałam nowe życie oraz wielką radość życia. Odeszło ode mnie przygnębienie, smutek, trudność w przebaczeniu, poczułam niesamowitą ulgę, kiedy przebaczyłam. Maria, lat 47”

„ Na tym kursie otrzymałam wiarę w to, że Bóg mnie kocha, że Jezus jest moim Opiekunem i czuwa nade mną. Kurs Nowe Życie umocnił moją wiarę. Teresa, lat 77”

„ Na kursie Nowe Życie otrzymałem pokój w sercu, że mogę wrócić do moich spraw i ze spokojem i mocą stawić czoła codziennym wyzwaniom. Marek, 37 lat”

„Pan upewnił mnie, że nie muszę już wątpić w Jego obecność. Wiem, że Jezus żyje w moim sercu, a Bóg mnie kocha bezwarunkowo i na zawsze! Z wzajemnością! Aneta, 35 lat”

„ Na kursie otrzymałem poczucie, że nie jestem sam, że zawsze mogę liczyć na Boga, który mnie kocha i prowadzi przez życie. Otworzyłem się też na dary Ducha Świętego i chcę, by On na mnie wpływał. Janusz, 62 lata”

„ Doświadczyłam żywego i prawdziwego Boga i radości z tego, że Jezus jest moim Panem i Królem i że mogłam Go przyjąć do serca, aby tam zajął swoje miejsce. Danuta”

„Otrzymałam radość przeżywania tego kursu razem z moim mężem. Za to szczególnie jestem wdzięczna Dobremu Bogu. To przeżycie bliskości Boga razem z moim Grzesiem pozwoli nam o tym rozmawiać. To już nie będzie tak, jak dotychczas, że ja mu opowiadam o moich doświadczeniach. To przeżyliśmy razem i czuję, że nasze życie rodzinne się zmieni. Najważniejszym doświadczeniem z tego kursu jest dla mnie wielka radość spotkania Boga we wspólnocie! Magdalena, 47 lat”

„Na tym kursie otrzymałem przede wszystkim nowe życie, nowe spojrzenie na to, co mnie otacza, a głównie na Boga i Jego miłość. Doznałem wielkiego i odczuwalnego zrozumienia wielkości Chwały Jezusa, poznania bólu grzechu i radości zwycięstwa nad nim. Doświadczyłem też radości i ogromnej mocy, jaką niesie i daje wspólnota. Adam, 36 lat”

„Otrzymałam nowe życie, nowe siły do rozpoczęcia wszystkiego od nowa i odwagę do wprowadzenia dużych zmian w życiu. Doświadczyłam, że Bóg mnie kocha i zawsze mnie znajdzie, troszczy się o mnie i posyła ludzi, którzy pomagają mi znaleźć drogę do Niego i nią podążać. Agnieszka, 47 lat”

 

 

Galilea.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.