Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Ponownie oczekuję na Poranek Zmartwychwstania

Chce mi się chcieć. Moje życie z Jezusem jest dynamiczne. Ciągle uczę się czegoś o Nim poznaję Go ale też wiele dowiaduję się o sobie. Najbardziej świeże i mocne doświadczenie obecności Jezusa to czas kiedy straciłam pracę( a raczej ze względów także zdrowotnych musiałam ją zostawić) był to środek roku czas zupełnie niesprzyjający zmianom zawodowym. Był to dla mnie bardzo trudny czas, kiedy zastanawiałam się nad sensem mojego życia, pracy i wysiłków. Ogarniało mnie wielkie zwątpienie w siebie , rezygnacja i apatia. Jezus którego kiedyś wybrałam jako MOJEGO ZBAWICIELA walczył o mnie. JEZUS MÓJ OSOBISTY RATOWNIK

W tym trudnym czasie ( był to także liturgicznie czas Wielkiego Postu) uratowała mnie żywa obecność Jezusa i długie adorowanie , wpatrywanie się w Niego. Był taki krótki choć intensywny czas, gdy dzień mój wypełniony był pustką. Ja zazwyczaj aktywna osoba nie miałam pracy, zadania, celu… i znosiłam to fatalnie. Tylko w Jego obecności czułam się coś warta, ( podczas adoracji) miałam jakąkolwiek siłę do życia. Patrzyłam na Jezusa codziennie godzinami i wołałam RATUNKU. On jak nie zawiódł!!!! Już w Wielkim Tygodniu zupełnie niespodziewanie zostałam zaproszona na rozmowę i rozpoczęłam pracę. Pracuję tam do dziś i wiem że to z łaski dostałam tą pracę i dzięki łasce jestem wstanie ją wykonywać. Gdy teraz myślę kim dla mnie jest Jezus… to jest OSOBĄ, która sprawia że mi się chce : wstać rano, umyć się , pracować, modlić, spotykać z innymi, rozwijać się , uczyć, tańczyć, cieszyć się, kochać, ŻYĆ!!!! Chce mi się chcieć.

Ponownie oczekuję na Poranek Zmartwychwstania i Wielkanocnej Alleluja!
Doświadczenie z ostatnich dni. JEZUS chce każdemu osobiście BŁOGOSŁAWIĆ!!!

Beata

 

(Świadectwo opublikowane na profilu DA na facebooku,
Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Warszawie, 13 marca 2012)

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5691359

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].