Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Użyteczne inspiracje i pomoce na Wielki Post. -->

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Stałam się innym człowiekiem – lepszym.

Od października 20122r. do stycznia 2012r. uczestniczyłam w Seminarium Odnowy Wiary przy kościele św. Anny a później wzięłam udział w weekendowych rekolekcjach w kaplicy prymasowskiej kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie – Choszczówce.
Ten okres uświadomił mi, że muszę szybko swoje życie przewartościować. Wyeliminowałam zajęcia, które były bezsensem mojego życia. Obecnie poświęcam więcej czas na modlitwę, czytanie Pisma Świętego i wiele innych książek, które są wskazówką do mojego życia z Bogiem. Do tej pory skupiałam się na modlitwie błagalnej a teraz skupiam się na uwielbieniu Boga. Wiedzę jaką zdobyłam sprowadziła mnie na właściwe tory. Tu odkryłam Boga na nowo, jestem bardziej świadoma swojej wiary. Wydaje mi się, że mam nowy umysł i nową pamięć – nauczyłam się słuchać wnikliwie Ewangelii, która stała się dla mnie wskazówką w moim życiu. Jak nigdy wcześniej - czuję bliskość Ojca, Jezusa i Ducha Świętego.
Przez uczestnictwo w Seminarium Bóg uzdrawiał moją duszę i umysł – jestem teraz silniejsza i spokojniejsza. Jestem bardziej świadoma obecności Boga, w każdej chwili, we wszystkich okolicznościach. Od dłuższego czasu pragnęłam pogłębić wiarę, w duszy czułam pustkę i zastanawiałam się co tu zrobić. To, że tu trafiłam to nie był przypadek. Bóg wziął mnie za rękę i tu przyprowadził, bo ON wiedział, że jestem taką zagubioną owcą. Tu nauczyłam się uwielbiać i modlić do Ducha świętego. Seminarium uświadomiło mi, że przemijająca jest postać tego świata więc muszę się spieszyć w naprawieniu tego, co w moim życiu było nie tak. Chcę dążyć do wieczności i spotkania z Bogiem.
Stałam się innym człowiekiem – lepszym. Dalej chcę pogłębiać i umacniać wiarę więc wstąpiłam do wspólnoty a podczas swojego urlopu chcę wyjechać na rekolekcje.
Teresa, lat 59

 

(Świadectwo opublikowane na profilu DA na facebooku,
Duszpasterstwo Akademickie św. Anny w Warszawie, 2 kwietnia 2012)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.