Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Jezus jest dla mnie dzisiaj przede wszystkim Zbawicielem.

Jezus jest dla mnie dzisiaj przede wszystkim Zbawicielem. Tym, który ożywia we mnie to, co umarłe; Tym, który podnosi mnie z beznadziei i towarzyszy silnym ramieniem, bym nie upadała. Tym, który kocha mnie mimo wszystko – mimo mojego uporu, niecierpliwości, słabości – i jest mimo wszystko przy mnie. Towarzyszy mojemu życiu w każdej jego chwili. Jezus jest moim Trenerem i Przewodnikiem – pokazuje mi, jak żyć, którą drogą pójść, jakich wyborów dokonywać, jak pracować nad sobą. Dopinguje, bym się nie poddawała. Uczy, cieszyć się drobnymi sukcesami. Uczy wdzięczności. Bóg tworzy dzisiaj moje życie. Każde „dzisiaj”, na nowo. Pokazuje wartość mojego życia i uczy radości z tego, jak wspaniałą mnie stworzył.

 

Żaneta

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5709564

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].