Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Jezus! Mój Bóg, mój Król, mój Zbawiciel!

Jezus! Mój Bóg, mój Król, mój Zbawiciel! Ten, który mnie wybrał i wezwał po imieniu. Prowadzi mnie tam gdzie On chce.  A ja staram się iść za Nim. To trudna droga, czasem zawracam, odchodzę, upadam... A On – Miłość cierpliwie czeka, woła, podnosi. Już kiedyś zbawił mnie od moich grzechów i słabości. Zgodził się umrzeć na krzyżu za mnie, zamiast mnie. Gdyby nie Jezus czekałaby mnie śmierć. Ale On umarł za mnie, a potem zmartwychwstał, zwyciężył śmierć. Zwyciężył moją śmierć. Jezus daje mi życie. Jego wybieram na mojego Króla, chcę żyć tak jak On naucza, Jemu chcę podporządkować wszystko. Ty Jezu jesteś moim Życiem. Amen!

 

Karolina


Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5709429

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].