Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Wiem, że w Jego oczach jestem kimś niezwykłym.

Bóg przez oazę mnie przemieniał. Wyzwalał z samotności, kompleksów, zamknięcia w sobie. Tu, we wspólnocie, (Bóg) dał mi nowe imię, nazwał „Tygrysem”, uczył mnie radości, spontaniczności, bycia sobą. Nazwał mnie swoją umiłowaną córką i codziennie przekonuje mnie o swojej miłości: sprawia małe cuda w mojej rodzinie, na studiach, podnosi mnie z czułością, gdy upadam. Wiem, że w Jego oczach jestem kimś niezwykłym, bardzo cennym i że już niczego nie muszę się bać. Wspólnota jest dla mnie miejscem, gdzie się rozwijam i wzrastam. Tu uczyłam się modlitwy, myślenia, przyjaźni, dojrzałego chrześcijaństwa. Tu doświadczałam, że jestem kochana po prostu dlatego, że jestem. Że nie muszę nic nikomu udowadniać, ze mogę być sobą, nie muszę udawać. Tu odkrywałam, że moje życie może być wielkie, piękne, radosne i twórcze. Bóg? Jest dla mnie Ojcem – Kimś, kto kocha i jest blisko. I kto pragnie, bym Żyła, a nie tylko wegetowała;)

 

Ania

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

Rok św. Józefa

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8189001
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.