Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Modlitwa podczas powietrza. (1869r.)

 

Modlitwa podczas powietrza. (1869r.)

 

Boże! Ojcze wszechmogący! Wysłuchaj wołanie i płacz ludu Twego; ulecz choroby dręczące dusze i ciała nasze, spraw, o Panie! abyśmy otrzymali odpuszczenie, cieszyli się błogosławieństwem Twojem, i Ciebie za dobrodziejstwa Twoje wychwalali. Wysłuchaj nas, najsłodszy Jezu! racz uzdrowić i zachować! bo w miłosierdziu Twojem jedyna ufność i całą wiarę naszą pokładamy, jako niegdyś uzdrowiłeś powietrzem ruszonego, kiedy widząc mocną jego wiarę, rzekłeś mu; człowiecze, odpuszczają się tobie grzechy twoje. Wysłuchaj nas przez przyczynę Najświętszej Matki Twojej, Opiekunki i Pocieszycielki naszej, i wszystkich świętych Twoich: który z Ojcem i Duchem Św. żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.
Od powietrza, głodu, ognia i wojny, wybaw nas Panie!
Ojcze nasz i t. d. Zdrowaś Marja i t. d.

za: "Panie wysłuchaj modlitwę moją! " (1869r.)

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6491716

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].