Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Skrzynka modlitewna


"Modlitwa odważna, walcząca o cud,
a nie te modlitwy kurtuazyjne, «pomodlę się za ciebie, odmówię Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo» a potem zapominam. Nie, konieczna jest modlitwa odważna, tak jak Abrahama, który zmagał się z Panem, aby ocalić miasta, jak Mojżesza, który trzymał ręce wzniesione w górę i utrudzony modlił się do Boga; taka, jak wielu ludzi wiary, którzy modlą się z wiarą. Modlitwa czyni cuda, ale trzeba wierzyć! Myślę, że możemy wznieść piękną modlitwę ... i powiedzieć Bogu dziś cały dzień, « Wierzę, zaradź memu niedowiarstwu! » ... a kiedy nas proszą, aby modlić się za tak wielu ludzi, którzy cierpią na wojnach, za wszystkich uchodźców, wszystkie dziejące się obecnie dramaty, trzeba się modlić, ale całym sercem do Pana: «Uczyń to! », mówiąc Mu: « Wierzę, z
aradź memu niedowiarstwu! » które ma miejsce także w mojej modlitwie. Uczyńmy to dzisiaj"

homilia papieża Franciszka (20 maja 2013)

 

 

 

 

 

 Propozycja PIERWSZA:

Skrzynka Modlitwy to projekt, który powstał w maju 2013 r. w Prowincji św. Maksymiliana Braci Mniejszych Konwentualnych. Polega on ta tym, że ktokolwiek potrzebuje modlitwy może przesłać swą intencję, zaś wspólnoty zakonne braci i sióstr, kapłani i osoby świeckie każdego dnia polecają Bogu przesyłane intencje. Potrzebujesz modlitewnego wsparcia? Wejdź na adres poniżej i poproś o modlitwę.

 

http://skrzynkamodlitwy.pl/

 

 

 

Propozycja DRUGA:

można też skorzystać z "Skrzynki intencji" na stronie Warszawskiego Seminarium Duchownego:


Skrzynka intencji

 

 

 

 

Propozycja TRZECIA:

Na facebooku działa grupa "Grupa Interwencyjna - modlitwa potrzebna od zaraz", gdzie można poprosić o modlitwę oraz samemu w poszczególnych intencjach się pomodlić. 

 

 

 

 

 

 

Komentarze  

#25 Hubert 2017-07-28 17:06
Szczesc Boze,
prosze o modlitwe za Majke, ktora wyjechala do Danii. Zaszla w ciaze z chlopakiem, ktory ja zostawil. Przebywa w domu interwencji kryzysowej. W ciagu kilku miesiecy pracowala w osmiu pracach. Z kazdej byla zwalniana. Otrzymuje smsy od tego bylego chlopaka zajmujacego sie new age, ze odbierze jej dziecko. Zaczela przezywac jakies dreczenia w nocy.

pozdrawiam


Hubert
#24 Przemek 2017-06-28 22:52
W podziękowaniu za rodziców i dar życia.
#23 koleżanka 2017-05-22 23:33
Proszę za brata mojej koleżanki, ks. Andrzeja Krupę, który obchodzi siódmą rocznicę swoich święceń kapłańskich. Bóg zapłać.
#22 Katarzyna 2017-03-01 07:45
Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Sławomira by Bóg obdarzył nas upragnionym dzieckiem, proszę również o nawrócenie męża.
#21 Andrzej 2017-02-10 11:35
"Bardzo proszę o modlitwę za Klaudię, która chce dokonać aborcji i za jej nienarodzone dziecko. Żadne argumenty ją nie przekonują. Jutro idzie do lekarza, od tej wizyty moze wszystko zależeć. Jeśli mozesz przekazać komuś, bardzo proszę. Jezu ufam Tobie."
#20 ewa 2017-01-15 04:56
proszę o modlitwe o cud przemiany serca dla Michała, wyjednania łaski spowiedzi, uzdolnienia do odczuwania i okazywania uczuć i mowienia o swoich potrzebach, o wlasciwe kształtowanie relacji rodzinnych i miłosnych oraz o uwolnienie z wszelkich złych przywiązań, uzależnień i zniewoleń.
#19 Marcin 2017-01-14 12:50
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek
#18 Ela 2017-01-13 08:51
Bardzo proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia mojej siostry Agnieszki z bardzo ciężkiej choroby jaką jest rak. Bóg zapłać.
#17 Anna 2017-01-11 19:11
Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa o zdrowie, miłość, rozwiązanie problemów oraz o urodzenie upragnionego zdrowego potomstwa.
#16 Małgosia 2016-12-04 18:46
Proszę o modlitwę aby w pracy nie plotkowano na mój temat oraz relacji łączącej mnie z M. Proszę o dobrego wykształconego wiernego męża, zmianę pracy na lepszą oraz kolejny stopień w rozwoju. Proszę o jasność umysłu chęć do pracy oraz pokorę . Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Błagam aby mamusi i braciszkowi było lżej aby rozkręcili biznes i mieli dobrych pracowników. Dopomóż nam błagam z całego serca wiem, że jestem największym grzesznikiem. Proszę o uproszenie mi u Pana Jezusa wybaczenia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Pray for peace!

 

Podziel się kromką Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Kompendium KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Bądź za życiem!

Biblia

Dowiedz się! Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ?

 

stat4u

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
3083753
        Copyright © 2015 Jezus jest Panem!. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net bez zgody właściciela witryny.
Aby
wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [
->].
Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju;  strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane.
Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)