Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Skrzynka modlitewna


"Modlitwa odważna, walcząca o cud,
a nie te modlitwy kurtuazyjne, «pomodlę się za ciebie, odmówię Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo» a potem zapominam. Nie, konieczna jest modlitwa odważna, tak jak Abrahama, który zmagał się z Panem, aby ocalić miasta, jak Mojżesza, który trzymał ręce wzniesione w górę i utrudzony modlił się do Boga; taka, jak wielu ludzi wiary, którzy modlą się z wiarą. Modlitwa czyni cuda, ale trzeba wierzyć! Myślę, że możemy wznieść piękną modlitwę ... i powiedzieć Bogu dziś cały dzień, « Wierzę, zaradź memu niedowiarstwu! » ... a kiedy nas proszą, aby modlić się za tak wielu ludzi, którzy cierpią na wojnach, za wszystkich uchodźców, wszystkie dziejące się obecnie dramaty, trzeba się modlić, ale całym sercem do Pana: «Uczyń to! », mówiąc Mu: « Wierzę, z
aradź memu niedowiarstwu! » które ma miejsce także w mojej modlitwie. Uczyńmy to dzisiaj"

homilia papieża Franciszka (20 maja 2013)

 

 

 

 

 

 Propozycja PIERWSZA:

Skrzynka Modlitwy to projekt, który powstał w maju 2013 r. w Prowincji św. Maksymiliana Braci Mniejszych Konwentualnych. Polega on ta tym, że ktokolwiek potrzebuje modlitwy może przesłać swą intencję, zaś wspólnoty zakonne braci i sióstr, kapłani i osoby świeckie każdego dnia polecają Bogu przesyłane intencje. Potrzebujesz modlitewnego wsparcia? Wejdź na adres poniżej i poproś o modlitwę.

 

http://skrzynkamodlitwy.pl/

 

 

 

Propozycja DRUGA:

można też skorzystać z "Skrzynki intencji" na stronie Warszawskiego Seminarium Duchownego:


Skrzynka intencji

 

 

 

 

Propozycja TRZECIA:

Na facebooku działa grupa "Grupa Interwencyjna - modlitwa potrzebna od zaraz", gdzie można poprosić o modlitwę oraz samemu w poszczególnych intencjach się pomodlić. 

 

 

 

 

 

 

Komentarze  

#28 Justyna 2018-01-01 16:27
Z całego serca proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz w intencji przebłagalnej o darowanie i odkupienie win. Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mnie ze zniewoleń i lęków, o dobrą spowiedź i żal za grzechy oraz znalezienie celu w moim życiu. Proszę o uzdrowienie moich dzieci Julii i Filipka. Proszę o jedność, pokój, nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła i ochronę przed wszelkim złem oraz Dary Ducha Świętego dla całej mojej rodziny. Proszę o oczyszczenie serc, uzdrowienie z chorób duszy, ciała, psychiki. Proszę o przemianę naszych serc, o wiarę, nadzieję i miłość. Proszę o pomoc w naprawieniu błędów, tak aby zostały wybaczone. Bóg zapłać!
#27 Marcin 2017-11-13 14:04
Błagam o modlitwę za mnie moja nędza i problemy są okropne nie mogę liczyć na pomoc nikogo nawet siebie gdyż już nie mam siły proszę o pomoc...
#26 Artur 2017-08-21 22:42
Jutro we wtorek 22 sierpień 2017 godz 10.00 - Sąd Rejonowy, Kolejny etap walki w Sądzie o nasze małżeństwo i nawrócenie żony Anny.
Proszę o modlitwę o dar łaski świadectwa dla wierności Bogu Krzyżowi i Ewangelii.
#25 Hubert 2017-07-28 17:06
Szczesc Boze,
prosze o modlitwe za Majke, ktora wyjechala do Danii. Zaszla w ciaze z chlopakiem, ktory ja zostawil. Przebywa w domu interwencji kryzysowej. W ciagu kilku miesiecy pracowala w osmiu pracach. Z kazdej byla zwalniana. Otrzymuje smsy od tego bylego chlopaka zajmujacego sie new age, ze odbierze jej dziecko. Zaczela przezywac jakies dreczenia w nocy.

pozdrawiam


Hubert
#24 Przemek 2017-06-28 22:52
W podziękowaniu za rodziców i dar życia.
#23 koleżanka 2017-05-22 23:33
Proszę za brata mojej koleżanki, ks. Andrzeja Krupę, który obchodzi siódmą rocznicę swoich święceń kapłańskich. Bóg zapłać.
#22 Katarzyna 2017-03-01 07:45
Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża Sławomira by Bóg obdarzył nas upragnionym dzieckiem, proszę również o nawrócenie męża.
#21 Andrzej 2017-02-10 11:35
"Bardzo proszę o modlitwę za Klaudię, która chce dokonać aborcji i za jej nienarodzone dziecko. Żadne argumenty ją nie przekonują. Jutro idzie do lekarza, od tej wizyty moze wszystko zależeć. Jeśli mozesz przekazać komuś, bardzo proszę. Jezu ufam Tobie."
#20 ewa 2017-01-15 04:56
proszę o modlitwe o cud przemiany serca dla Michała, wyjednania łaski spowiedzi, uzdolnienia do odczuwania i okazywania uczuć i mowienia o swoich potrzebach, o wlasciwe kształtowanie relacji rodzinnych i miłosnych oraz o uwolnienie z wszelkich złych przywiązań, uzależnień i zniewoleń.
#19 Marcin 2017-01-14 12:50
Panie Jezu proszę Cię o uzdrowienie ze zranień i przebaczenie, także samemu sobie. O uwolnienie z konsekwencji złorzeczenia i przekleństwa. O miłosierdzie dla osób Tobie Jezu wiadomych. Dziękuję Ci Jezu za wszystko co raczyłeś na mnie dopuścić. Niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus prawdziwy Bóg i prawdziwy Człowiek

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Kompendium KATECHIZMU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Bądź za życiem!

Biblia

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
3967471

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].