Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Ks. Maciek z Gibraltaru

Gibraltar - daleko ale ciepło. Chciałem się na mojej stronie podzielić pewnym dobrem jakim są przemyślenia ks. Maćka Krulaka, który obecnie posługuje na Gibraltarze. Ks. Maciek był w ostatnim czasie Moderatorem Centrum Ruchu Światło-Życie w Krościenku i jednocześnie Moderatorem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.

Od końca wakacji jest już poza granicami naszego kraju. Nowe technologie pozwalają pokonywać granice i bariery komunikacyjne, tak więc na więc na stronie oaza.pl można śledzić cyklu felietonów jego autorstwa zatytułowany "Z Gibraltaru".

Dzieli się w nich swoimi spostrzeżeniami na temat kultury i religijności. Stawia pytania o kierunki poczynań duszpasterskich w Polsce, patrząc na poziom wiary na Gibraltarze (do niedawna przypominającym obecny Kościół w Polsce). Mnie rozważania ks. Maćka bardzo inspirują. Wspieram go też modlitwą i liczę, że ubogacony spotkaniami, wróci jeszcze do Polski.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6517353

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].