Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

"Kościół na fali" - audycja z moim udziałem (1 grudnia 2013 r.)

Byłem gościem pierwszego grudniowego wydania magazynu Wincentego Pipki "Kościół na fali" wyemitowanego na falach Radia Warszawa 1 grudnia 2013. Nawet o tym zapomniałem :)  Nagranie z audycji udało mi się znaleźć przypadkowo na stronach Tygodnika Idziemy. Jak już wpisałem w google swoje imię i wyskoczyło to nagranie, to stwierdziłem, że udostępnię - a co?. Tak naprawdę to był mój drugi raz w życiu, kiedy byłem w radiu.

Tematem rozmowy była posynodalna adhortacja papieża Franciszka "Evangelii Gaudium". Hmmm, wrażenia po rozmowie mam mieszane - niby OK, ale nad językiem trzeba by popracować :P Słuchając kilka wpadek językowych wychwyciłem :D [szczególnie irytujące "em" zamiast "ę" - tak mam jak jestem zmęczony albo zestresowany - słuchając rozmowy nie wiem czego jest więcej]. Rozmowy można wysłuchać (a nie zaraz, że trzeba) pod tym linkiem: http://www.idziemy.pl/audio/kosciol-na-fali-1-12-adhortacja-evangelii-gaudium

Ps. Dostałem dwa miłe feedback-i (może nie było aż tak tragicznie) :P "słuchałem twojej audycji i budowałem się mądrym słowem ;)" "Jak ktoś mądrze gada o czymś na czym się zna, bo poświęca temu całe swoje życie to grzech się tym nie pochwalić. Jak i z pożytkiem dla innych może być. Nie przesłuchałam całości póki co, bo siedzę w pracy, ale początek był całkiem niezły. Gdybym ja tak składnie i spokojnie mówiła na antenie byłabym przeszczęśliwa."

 

Nagranie umieściłem też na mojej wrzucie:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6516987

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].