Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Ześlij deszcz swojej obecności

"Ześlij deszcz! Ześlij deszcz! Otwórzcie się bramy Nieba" - rewelacyjna piosenka na początek adwentowego czuwania. Temu czasowi, tak często będzie towarzyszyło wołanie "Niebiosa, rosę spuście nam z góry". Czasem można czuć się oschłym na modlitwie, suchym w swojej wierze. Nic się nie chce, wszystko jest bez sensu, wszystko cię przerasta i przytłacza. Co wtedy można zrobić?

Moją propozycją jest rozpocząć osobisty adwent - czas gotowości na przyjście, czas oczekiwania aktywnego - ze wzrokiem zapatrzonym w niebo. Oczy me wnoszę ku górze, skąd nadejść ma dla mnie pomoc! Pomoc moja od Pana, który jest Stwórcą nieba i ziemi (por. Ps 121). Aż chce się wznieść ręce w górę i krzyczeć na całe gardło - ześlij deszcz, bo jest sucho! Ożywiaj moją (naszą) ziemię swoim życiem Panie! Przyjdź jak ożywczy deszcz!

 

I czuję deszcz Twojej miłości.
I czuję powiew Twojego Ducha.
Bramy Nieba, otwórzcie się
Pozwólcie nam wejść.

 

Nie lękam się, uzdrawiający deszcz spada na dół!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6517150

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].