Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)


Podziękowanie przy okazji

Warto jak najczęściej używać pięknego słowa 'dziękuję', bo postawa wdzięczności jest wyrazem naszego zżycia z dobrem. Dziękuje ten, kto dostrzega i docenia dobro, a w konsekwencji widzi tego, który jest dawcą wszelkiego dobra - tj. Boga, który jest Dobry. Dlatego dziś tak przy okazji kilka 'dziękuję'.

  • Po pierwsze powodem do wdzięczności jest to, że profil PanemJEZUS.pl przekroczył 1000 obserwujących i nadal się rozwija.
  • Po drugie ruszyła nasza diakonijna inicjatywa odkrywania mocy Słowa Bożego w codzienności czyli "Podziel się Kromką Słowa" (http://ez3.pl/).
  • Po trzecie warszawskie diecezje mają nowe strony internetowe: "http://archidiecezja.warszawa.pl/" i "http://www.diecezja.waw.pl/".
  • A po czwarte mogę publicznie podziękować za maile z podziękowaniami i wyrazami sympatii wobec tego co robię (a nie jest to częste) - stąd dziękuję. Poniżej zamieszczam te maile.

"Cieszę się, że ksiądz prowadzi niedzielne wieczorne spotkania..... i że w ogóle ksiądz jest w naszej parafii.
ja staram się czytać Pismo św. ale często jest to puste czytanie... nic nie dające. Chciałam tylko napisać, że dobrze że ksiądz jest. Dziękuję! kasia"

"Księże Tomaszu, dziękuję za Twoją obecność na Jelonkach, za homilie na codziennej Eucharystii i za tę stronę internetową. Pozdrawiam serdecznie. Anna"

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6604185

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].