Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Pomódl się o nawrócenie ks. Tomka

Każdy bez wyjątku - z dnia na dzień - musi się nawracać, albo używając języka żeglarskiego, musi trzymać kurs, nie dać się zepchnąć na mieliznę bylejakości, powierzchowności (...).

Każdy ksiądz co roku musi odprawić swoje osobiste rekolekcje. Moje zaczynają się jutro i potrwają do czwartku. Prowadzić je będzie dla księży warszawskich bp Grzegorz Ryś. W kolejnym tygodniu natomiast jadę na rekolekcje prowadzone przez Jose Prado Floresa dla księży z całej Polski. Proszę o modlitwę, tak abym doświadczył odnowienia zapału i potrafił być autentycznym świadkiem Jezusowej Ewangelii - Ewangelii Radości. Wreszcie, abym dobrze rozeznawał wolę Bożą i był jej posłuszny. Będę zobowiązany.

W czasie rekolekcji, podczas Mszy św. będę dziękował za wszystkich moich znanych i nieznanych dobrodziejów, oraz za tych, których moją słabością zgorszyłem, zawiodłem, zraniłem. <><

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5601506

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].