Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Akt zaofiarowania się Bogu na wszystko.

 

Akt zaofiarowania się Bogu na wszystko.

O Jezu, utajony w Przenajświętszym Sakramencie, miłości moja i wszystko moje! Tobie na większą chwałę ofiaruję dzień dzisiejszy; a jako Ty stałeś się ofiarą dla mnie, tak i ja dla miłości Twojej pragnę stać się ofiarą dla Ciebie. Oddaję Ci się na wszystko, mój Panie. Czyń ze mną, co chcesz. Przyjmuję chętnie wszystkie krzyże, jakie dzisiaj chcesz włożyć na mnie, bez względu na ich ciężkość i składam je u stóp Twoich dla większej chwały Twojej i dla okazania Ci miłości.

Dla miłości Twojej i dla wynagrodzenia Tobie obojętności świata, pragnę cierpieć. Nie oszczędzaj mnie, o Panie, uczyń ze mnie doskonałą ofiarę na wzór tej, jaką Ty dla mnie złożyłeś; tylko daj mi łaskę i siłę potrzebną, bym te cierpienia i krzyże przyjął z radością i nosił je aż do końca. Chcę kochać Cię, Boże mój, do ostatka, i choćbyś mię zabił, ja Cię kochać będę, i choćbyś mnie wszelką odjął pociechę, ja Cię kochać nie przestanę, bo nie dla pociechy, ale dla Ciebie samego Cię kocham. Wszystko dla chwały Twojej chcę znosić, na wszystko dla miłości Twojej jestem gotów; byle Cię pocieszyć, pragnę wszystko uczynić z siebie. O daj mi, Boże, daj mi miłość Swoją i to miłość taką, aby nic mnie od niej oderwać nie mogło, abym mógł zawołać ze św. Pawłem: „Któż nas odłączy od miłości Chrystusowej? czy utrapienie, czy ucisk, czy głód, czy nagość, czy niebezpieczeństwo, czy prześladowanie, czy miecz?” Nie, mój Boże, „ani śmierć, ani życie, ani aniołowie, ani księstwa, ani moce, ani teraźniejsze rzeczy, ani przyszłe, ani siła, ani co wysokie, ani co niskie, ani żadne stworzenie nie zdoła nas odłączyć od miłości naszej, która jest w Chrystusie Jezusie, Panu naszym”.

za: Wszystko dla Chrystusa przez Maryę (1933r.)

 

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.