Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Niedzielne Oczywistości (wszystkie nagrania 2012)

Jeśli ktoś przez przypadek :) jeszcze nie natknął się na N.O. (czyli Niedzielne Oczywistości), niech żałuje i jak najszybciej nadrabia. Co niedziela Natalia dzieli się na swoim kanale youtube i na facebooku krótką refleksją opartą na Katechizmie Kościoła Katolickiego. Robi to w sposób przystępny i ciekawy, zresztą zobaczcie sami. Czym i dla kogo są N.O.?
- są próbą krótkiego i zrozumiałego wyjaśnienia KKK
- są oparte przede wszystkim na KKK
- są dla osób, które chcą wrócić do podstaw wiary katolickiej. {noembedvideo}

Jak dla mnie pomysł i realizacja jak najbardziej na plus. Dodatkowo patrząc na falę krytykanctwa (bo do krytyki temu daleko) i negatywnych głosów przy filmikach, taki głos w sieci jest potrzebny - nawet bardzo. Myślę, że warto wspierać to dzieło swoimi pozytywami i co najważniejsze modlitwą. Więcej nowości znajdziecie na fb: www.facebook.com/NiedzielneOczywistosci.

A przy okazji polecam też stronę "Inter mundum et fidem. Pomiędzy światem a wiarą." (www.imf.pl). Znaleźć można na niej wiele ciekawych opinii i komentarzy, medytacji biblijnych - warto polubić i czytać, czytać, czytać.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5586855

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].