Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Internetowe Słuchowisko Adwentowe: PLASTER MIODU

W imieniu o. Adama Szustaka OP serdecznie zapraszam Was do wspólnego przeżycia Adwentu 2014 poprzez Internetowe Słuchowisko Adwentowe: PLASTER MIODU.

Był Nocny Złodziej, Zakochany Skazaniec, Wilki Dwa i Oto Człowiek! Tym razem będzie zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Żadnych filmów, wielkich produkcji i medialnej kampanii. Samo Słowo.

Na każdą adwentową noc o. Adam przygotował krótkie rozważania Słowa połączone z modlitwą, a trzy razy w tygodniu (w każdą niedzielę, wtorek i czwartek) dłuższe komentarze do Słowa: wszystkie jak PLASTER MIODU, bo każdej adwentowej nocy Bóg chce przyłożyć te plastry do naszych ran, chce osłodzić nasz ból, chce nakarmić obficie nasze spragnione ciała i dusze.

W konkrecie: każdej adwentowej nocy na profilu "Langusta na palmie" będzie udostępnione nagranie w formacie mp3, którego będzie można słuchać w internecie albo ściągnąć dla siebie. Codziennie albo raczej conocnie od 30 listopada do 24 grudnia 2014 roku. W nocy, na pewno po zmroku, na pewno przed świtem.

To będą zupełnie inne rekolekcje. Tylko Słowo, tylko głos ojca, tylko dla Ciebie. Bardzo intymnie, bardzo kojąco, bardzo bezpośrednio. Po prostu PLASTER MIODU.

Najserdeczniej zapraszam. Dołączcie do wydarzenia (PLASTER MIODU. Internetowe Słuchowisko Adwentowe) i przekażcie je dalej. Dotrzyjmy do wszystkich, którzy potrzebują PLASTRA MIODU.

 

Nagrania można pobrać w mp3 ze strony:
http://www.langustanapalmie.pl/plaster-miodu

 

Słuchowisko jest też zachomikowane tu: http://chomikuj.pl/tmoch/R*c3*b3*c5*bcne+nauczania+i+konferencje+z+internetu/Rekolekcje+z+internetu/o.+Adam+Szustak+OP+%28www.langustanapalmie.pl%29/2014+-+Internetowe+S*c5*82uchowisko+Adwentowe+-+PLASTER+MIODU

Liturgia dnia

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6078366

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].