Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Moja grafika na ornacie? A jednak ;)

Od czasu do czasu małą radość sprawiają mi prośby, o możliwość wykorzystania moich grafik. Do tej pory jeden z moich krzyżyków był na kilku obrazkach prymicyjnych, kilka fosek znalazło się na stronach oazowych lub koszulkach. Ale prośba, która dostałem ostatnio, szczególnie mnie zdziwiła i ucieszyła.

Witam serdecznie, piszę w imieniu własnym oraz Pracowni Haftu Artystycznego ZYGZAK. Nasza pracownia zajmuje się produkcją szat liturgicznych, zdobionych haftem zarówno tradycyjnym ręcznym jak i maszynowym.  Jestem osobą odpowiedzialną za projektowanie haftu komputerowego. W jednym ze swych ostatnich projektów decydowałam się na dość nowoczesny wzór haftu z wizerunkiem Jezusa (zdjęcie efektu końcowego w załączeniu do maila). W poszukiwaniu wzoru krzyża, który ma zostać  umieszczony na "plecach" ornatu, "trafiłam" właśnie na stronę księdza autorstwa. Otóż, w jednej z galerii grafik zobaczyłam krzyż, który chciałabym wykorzystać na tym właśnie nowym projekcie ornatu. Pozwoliłam sobie także podjąć próbę opracowania go techniką haftu maszynowego, aby przekonać się o efekcie końcowym maszyny hafciarskiej. Zdjęcie haftu załączyłam do niniejszego maila w formie pliku jpg.

 

 

Zgodziłem się. Tak więc wzór ornatu z moim krzyżykiem można znaleźć na stronie producenta. Ciekawe, czy ktoś ten ornat kupi, i czy kiedyś (tak przez przypadek) ktoś mnie w niego ubierze.

 

(2012: Produkt się nie sprzedawał, więc producent przysłał mi ten ornat w prezencie)

Liturgia dnia

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6751025

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].