Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

 

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję [->] stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego) [- Modlitewnik ->]. Lubię się z nich modlić. Warto do nich sięgać. [->]

Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

 

Prawdziwie zmartwychwstał !!!

(do powstania kartki użyłem zdjęcia figury Jezusa Zmartwychwstałego z XV stacji w parafii pw. MB Częstochowskiej w Garwolinie)

 

Nadzieja nasza
w ZMARTWYCHWSTAŁYM!

Otaczam każdego, kto jest w moim sercu szczerą modlitwą. Ps. Chciałbym się podzielić wybranymi pięknymi życzeniami sms-owymi i mailowymi:

Niech w tym wyjątkowym dniu Zmartwychwstała Miłość odrodzi w Księdza sercu nowe pokłady wiary, nadziei i sil na każdy dzień. Niech radosne Alleluja brzmi w Księdza domu i napełni je ciepłem i pokojem. Niech budząca się do życia natura napełni Księdza spojrzenie blaskiem zachwytu:-)

Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym sprawi, ze od dziś wszystko będzie inne - Boże - święte! :) z modlitwa

Radośnie Panu hymn śpiewajmy Alleluja! I dobroć Jego wysławiajmy Alleluja! - Radosnych Świąt

Ukochani przez Boga tak, że za nas umarł i ZMARTWYCHWSTAŁ byśmy w Nim żyli na wieki. Oto teraz czas Łaski i Zbawienia -życzymy odnawiającego tchnienia Pana, Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana.

Christus resurrexit! Vere resurrexit! Niech Zmartwychwstały błogosławi, obdarza łaskami i daje radość i miłość.

"Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc." Niech ten blask towarzyszy nam każdego dnia a zmartwychwstały Chrystus będzie podpora w trudnościach.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Niech On będzie nasza radością i nadzieja w te Święta i po nich :-)

Wiemy żeś zmartwychwstał, że ten Cud prawdziwy. O Królu Zwycięzco bądź nam litościwy. Życzę Bożego błogosławieństwa.

"Nie po to cię stworzyłem, abyś pozostawał uwięziony w otchłani. Powstań z martwych! - mówi Pan." Życzę Ci takiego Zmartwychwstania.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Aby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Radosnego Alleluja!

Niech Zmartwychwstały Pan będzie w nas źródłem wiary, nadziei i miłości. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, radości, szczęścia , zdrowia i spełnienia marzeń.

"Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc! nie umrę nie, lecz będę żyć, Pan okazał swa moc!" prawdziwie ZMARTWYCHWSTAŁ PAN! ALLELUJA!!!

Alleluja!, Aby zmartwychwstać trzeba najpierw umrzeć. Życzę aby umarło w Tobie wszystko co stare, abyś jako człowiek powstał obmyty - stał się Nowym Człowiekiem o nowym cielesnym sercu. Pamiętając w modlitwie,

Szczęść Boże ! W tym szczególnych i wyjątkowych dniach roku liturgicznego, życzę prawdziwego i głębokiego spotkania Zmartwychwstałego Jezusa. Niech On wypełni każdy dzień, wszystkie relacje wszystkie podejmowane zadania niech będzie z wszędzie tam, gdzie sam Ciebie posyła. Doświadczenia Miłości Bożej w fakcie Śmierci i Zmartwychwstania naszego PANA Radości, pokoju i prawdziwie Bożych Świąt.

Abyśmy, patrząc na pusty grób Jezusa, uwierzyli, że Ten, który zmartwychwstał ma moc przemieniać nasze serca. Radosnego Alleluja!!

Z okazji Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego, Niech zmartwychwstały Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem (Lb 6, 25 ),

Niech zmartwychwstały Chrystus napełnia: Wiarą, jak ziarno gorczycy, by mogła góry przenosić, Nadzieją, wbrew ludzkiej nadziei, Miłością, która wszystko przetrzyma. Tylko On zawsze zwycięża, On jeden jest Panem Wszechmogącym, Niech ten czas otwiera oczy, uszy i serca, na Jego zbawcze działanie.

 

 


(powyżej kartka jaką dostałem z życzeniami od Asi)

 

Tak dla ŻYCIA

Aborcja to świadome morderstwo dokonane na niewinnym i bezbronnym CZŁOWIEKU !!!

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Nie dla prenatalnego mordowania niewinnych, nienarodzonych, dzieci!

Aborcja nie jest prawem człowieka, jest pozbawieniem niewinnego, nienarodzonego, człowieka jego najważniejszego prawa - prawa do życia.

[Życie człowieka od poczęcia do narodzin]

„To, co poprzednie pokolenia uważały za święte, świętym pozostaje i wielkim także dla nas (...)”. BXVI

+ Benedykt XVI

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
lub na *[Nauczanie papieskie]

U mnie odwiedź dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013), BXVI


Pan mój i Bóg mój

Biblia

Mój manifest duchowy
Elizeusz

www: Elizeusz.pl

Kurs dla narzeczonych:

- materiały dodatkowe i terminy ->


[Formalności przedślubne w zarysie]

Katecheza przedchrzcielna:
-> konferencje, kto może być chrzestnym?, potrzebne dokumenty.

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

Nowa strona www [ -> ]:
http://swmikolaj-grojec.pl

Informacje o kościele ->

Modlitewnik x. Piotra Skargi SJ:


www [ -> ]

Wspólnota "Spotkania małżeńskie"

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.