Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prawdziwie zmartwychwstał !!!


(do powstania kartki użyłem zdjęcia figury Jezusa Zmartwychwstałego z XV stacji w parafii p.w. MB Częstochowskiej w Garwolinie)

 

Nadzieja nasza
w ZMARTWYCHWSTAŁYM!

Otaczam każdego, kto jest w moim sercu szczerą modlitwą. Ps. Chciałbym się podzielić wybranymi pięknymi życzeniami sms-owymi i mailowymi:

Niech w tym wyjątkowym dniu Zmartwychwstała Miłość odrodzi w Księdza sercu nowe pokłady wiary, nadziei i sil na każdy dzien. Niech radosne Alleluja brzmi w Księdza domu i napełni je ciepłem i pokojem. Niech budząca się do życia natura napełni Księdza spojrzenie blaskiem zachwytu:-)

Niech spotkanie ze Zmartwychwstałym sprawi, ze od dziś wszystko będzie inne - Boże - święte! :) z modlitwa

Radośnie Panu hymn śpiewajmy Alleluja! I dobroć Jego wysławiajmy Alleluja! - Radosnych Świąt

Ukochani przez Boga tak, że za nas umarł i ZMARTWYCHWSTAŁ byśmy w Nim żyli na wieki. Oto teraz czas Łaski i Zbawienia -życzymy odnawiającego tchnienia Pana, Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana.

Christus resurrexit! Vere resurrexit! Niech Zmartwychwstały błogosławi, obdarza łaskami i daje radość i miłość.

"Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc." Niech ten blask towarzyszy nam każdego dnia a zmartwychwstały Chrystus będzie podpora w trudnościach.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja! Niech On będzie nasza radością i nadzieja w te Święta i po nich :-)

Wiemy żeś zmartwychwstał, że ten Cud prawdziwy. O Królu Zwycięzco bądź nam litościwy. Życzę Bożego błogosławieństwa.

"Nie po to cię stworzyłem, abyś pozostawał uwięziony w otchłani. Powstań z martwych! - mówi Pan." Życzę Ci takiego Zmartwychwstania.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Aby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie. Radosnego Alleluja!

Niech Zmartwychwstały Pan będzie w nas źródłem wiary, nadziei i miłości. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy, radości, szczęścia , zdrowia i spełnienia marzeń.

"Zmartwychwstał Pan i żyje dziś, blaskiem jaśnieje noc! nie umrę nie, lecz będę żyć, Pan okazał swa moc!" prawdziwie ZMARTWYCHWSTAŁ PAN! ALLELUJA!!!

Alleluja!, Aby zmartwychwstać trzeba najpierw umrzeć. Życzę aby umarło w Tobie wszystko co stare, abyś jako człowiek powstał obmyty - stał się Nowym Człowiekiem o nowym cielesnym sercu. Pamiętając w modlitwie,

Szczęść Boże ! W tym szczególnych i wyjątkowych dniach roku liturgicznego, życzę prawdziwego i głębokiego spotkania Zmartwychwstałego Jezusa. Niech On wypełni każdy dzień, wszystkie relacje wszystkie podejmowane zadania niech będzie z wszędzie tam, gdzie sam Ciebie posyła. Doświadczenia Miłości Bożej w fakcie Śmierci i Zmartwychwstania naszego PANA Radości, pokoju i prawdziwie Bożych Świąt.

Abyśmy, patrząc na pusty grób Jezusa, uwierzyli, że Ten, który zmartwychwstał ma moc przemieniać nasze serca. Radosnego Alleluja!!

Z okazji Wielkiej Nocy Zmartwychwstania Pańskiego, Niech zmartwychwstały Pan rozpromieni oblicze swe nad Tobą, niech Cię obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Tobie oblicze swoje i niech Cię obdarzy pokojem (Lb 6, 25 ),

Niech zmartwychwstały Chrystus napełnia: Wiarą, jak ziarno gorczycy, by mogła góry przenosić, Nadzieją, wbrew ludzkiej nadziei, Miłością, która wszystko przetrzyma. Tylko On zawsze zwycięża, On jeden jest Panem Wszechmogącym, Niech ten czas otwiera oczy, uszy i serca, na Jego zbawcze działanie.

 

 


(powyżej kartka jaką dostałem z życzeniami od Asi)

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6516948

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].