Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Niedziela Miłosierdzia 2010

JEZU  UFAM  TOBIE !!!

Dziś w sposób symboliczny i szczególny promienie wychodzące z Jezusowego serca mają wydźwięk narodowy- polski. Możemy w nich zobaczyć szczególną drogę - wyjście zmartwychwstałego Jezusa ku człowiekowi - ale również drogę człowieka do Jezusa. Dziś po biało-czerwonej drodze chcemy dotknąć Jezusowego serca i wyznać "Pan mój i Bóg mój".

O życie wieczne dla tragicznie zmarłych i o siłę dla tych, co pozostali, modliłem się koncelebrując o 15.00 Mszę Świętą przy pomniku Jezusa Miłosiernego na warszawskiej Woli. Polecam wygłoszoną homilię ks. abp. Henryka Hosera: http://www.diecezja.waw.pl/dokument.php?id=1866.

Liturgia dnia

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
5691917

 Copyright © 2018 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].