Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

Prośba! :) Zbieram i kolekcjonuję stare modlitewniki (sprzed II Soboru Watykańskiego). Lubię się z nich modlić. Masz taki i nie wiesz co z nim zrobić? Jeśli chcesz, aby modlitewnik trafił w dobre ręce, albo chcesz sprawić mi radość, to skontaktuj się ze mną i zwyczajnie przyślij mi go. :) Będę bardzo wdzięczy. A dodatkowo zawartość modlitewnika wzbogaci mój dział modlitw na stronie i może ktoś jeszcze skorzysta.

DOM - Diecezjalna Oaza Matka - czyli rozesłanie animatorów na rekolekcje wakacyjne.

Jak co roku, w sobotę poprzedzającą przedwakacyjny dzień wspólnoty, animatorzy wybierający się na tegoroczne rekolekcje wakacyjne zebrali się na DOM-ie. Rozpoczęliśmy od uroczystej Eucharystii. Później był czas konferencji nt. "Słuchać Pana", czas modlitwy za poszczególne oazy wakacyjne i czas warsztatu nt. "Kim jest animator". Ostatnim akcentem było spotkanie w diakoniach poszczególnych oaz.

 

Na stronie diecezjalnej ks. Andrzej Pawlak (moderator diecezjalny) zwrócił się do oazowiczów z następującym apelem:

Moi drodzy, zaczynają się wakacje - czas oaz wakacyjnych. Wszyscy, którzy identyfikują się z Ruchem Światło-Życie uczestniczą w oazach w różny sposób. Niektórzy jako diakonia (moderatorzy, moderatorki, animatorzy, diakonie) inni jako uczestnicy. Nawet Ci, którzy nie wyjeżdżają na oazy powinni w nich uczestniczyć przez modlitwę i odpowiedzialność. Proszę wszystkich, aby czas wakacji był czasem szczególnej modlitwy za oazy o błogosławione owoce. Niech w naszej codziennej modlitwie nie zabraknie prośby za tych, którzy aktualnie przebywają na oazach. Dzięki temu będziemy mogli wszyscy doświadczyć wspólnoty i współodpowiedzialności za oazy.

Ja ze swej strony również proszę wszystkich odwiedzających moją stronę o modlitwę o dobre owoce tego czasu. W czasie wakacji będę prowadził w drugim turnusie ONŻ I st. w Soblówce.

 

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

http://tmoch.net/jupgrade/images/grafika2020/Serce_Jezusa_ikona_.jpgNajświętsze Serce Pana Jezusa
- zmiłuj się nad nami

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


- materiały dodatkowe

 Parafia św. Mikołaja w Grójcu

www [ -> ]

     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2022 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.