Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

5 rocznica moich święceń kapłańskich.

Jutro za te pięć lat, będę dziękował podczas Mszy Świętej w Częstochowie na czuwaniu Odnowy w Duchu Świętym. To będzie dokładnie pięć lat o mojej prymicji. Jednocześnie będę prosił o nowe napełnienie Duchem Świętym - abym był wierny Bogu i powołaniu.

 

 

Dziękuję za pamięć w modlitwie i za życzenia,
np. za takie:

 

Księże Tomku :)

Bycie wybranym, oznacza wyjście, wyjście przed innych, zostawienie czegoś i zmierzenie się z zadaniem, które mamy do wykonania. Bóg księdza wybrał, Bóg księdza namaścił, dał udział w nieskończonej Tajemnicy. Ja dzisiaj dziękuję, dziękuję, że ksiądz poszedł za tym głosem, który ksiądz usłyszał, że głosi ksiądz Prawdę - którą jest Chrystus, będąc wiernym świadkiem zmartwychwstania.

Czego mogę życzyć? Odwagi, świętej bezczelności, uśmiechu i wierności w codzienności. Niech nigdy ksiądz nie zapomina, że choćby walił się świat, choćby wszyscy i wszystko zawiedli, to Bóg zawsze ... JEST! Kocha, wspiera i wita z ogromną radością.

Życzę radości dziecka Bożego, prostoty i zapału, do głoszenia Ewangelii oraz Ducha Świętego, który napełnia Swoją mocą :) Niech Maryja zawsze się o księdza troszczy, a całe zastępy Aniołów i Świętych nieustannie orędują u Boga :)

Wszystkiego Chrystusowego :)
To mówiłam ja - Asia :D

 

i takie ...

5 lat temu Bóg zaprosił Cię do wyjątkowej przygody. Jest to przygoda pełna trudności i niebezpieczeństw, ale Bóg wybrał sobie Ciebie szczególnie, troszczy się o Ciebie i nigdy Ciebie nie opuści. W Jego oczach jesteś cenny, silny i ważny. I to jest prawda o Tobie. Dziękuję Mu za Ciebie, dziękuję za dar Twojego powołania i kapłaństwa, bo jest to droga, która uczyni Cię szczęśliwym. Dziękuję Mu, że tak to wszystko wymyślił.

A.

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Każde poczęte dziecko ma unikalny kod DNA!!! Tak mówi nauka i tak wychodzi w badaniach laboratoryjnych. Jest to zatem jego/jej (dziecka) ciało. Niech świat pozwoli im żyć, rosnąć, rozwijać się. TAK DLA ŻYCIA!

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 63 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8559554
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.