Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

II Seminarium Międzynarodowe SESA - Rekolekcje Sadzawka Siloe - Stryszawa 20-23.08.2015

Dobry, pełen duchowych inspiracji, czas moich rekolekcji. Uczestnicząc w II Międzynarodowym Seminarium Szkół Nowej Ewangelizacji św. Andrzeja przeżywałem rekolekcje "Sadzawka Siloe" (kurs całkowitego uzdrowienia ewangelizatora) prowadzone w Stryszawie przez José H. Prado Flores (dyrektora Międzynarodowego SESA z Meksyku) oraz Angelę M. Chineze - (dyrektor Krajową SESA w Brazylii).

W rekolekcjach na Wzgórzu Miłosierdzia w Stryszawie uczestniczyli przedstawiciele 8 krajów Europy. Poszczególne kraje prezentowały charakterystykę i rozwój oraz osiągnięcia SNE w swoim kraju. Wieczór folklorystyczny był czasem świętowania, poznawania swoich kultur i zacieśniania relacji. Dziękuję Bogu za czas formacji, wspólnej modlitwy i wymiany doświadczeń z innymi Szkołami w Polsce i w Europie.

Moje zdjęcia: II Seminarium Międzynarodowe SESA - Rekolekcje Sadzawka Siloe - Stryszawa 20-23.08.2015

 

A tu kilka zdjęć z fb SESA na których gdzieś jestem :)

 

 

Zeszyt z notatkami pełen jest myśli, do których będę jeszcze wracał. Może w tym pomóc książka "Uzdrowienie nad sadzawką Siloam" z dedykacją.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Liturgia dnia


Parafia św. Anny w Piasecznie

Sł. Boży ks. Kard. Stefan Wyszyński

 

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)

Biblia

Bądź za życiem!

Dowiedz się! Co oznacza ΦΩΣ-ΖΩΗ? Czym jest Ruch "Światło-Życie"

oraz jego gałąź rodzinna Domowy Kościół

a także dzieło Krucjata Wyzwolenia Człowieka ?

 Ks. Franciszek Blachnicki
 

 Ks. Wojciech Danielski

    

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
6297654

 Copyright © 2020 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r. 
Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :) Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->].