Jeżeli więc ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i w sercu swoim uwierzysz, że Bóg Go wskrzesił z martwych -  osiągniesz zbawienie.
Bo sercem przyjęta wiara prowadzi do usprawiedliwienia, a wyznawanie jej ustami - do zbawienia. (Rz 10,8-13)

  Rok Św. Józefa
trwa do 8 grudnia 2021 !!!

Nick Vujcic

Nikt to obejrzy te filmy, będące świadectwem życia Nicka Vujcika, nie będzie po tym, takim samym człowiekiem. Czasem w naszym życiu są trudne chwile, czasem chcielibyśmy powiedzieć "Dosyć!!!". Życie Nicka pokazuje, że można być człowiekiem radosnym i spełnionym, nawet jeśli ma się "pod górkę". Ogranicza nasze szczęście tylko to, czemu pozwolimy odebrać sobie radość.  Bóg natomiast z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim dla ich dobra. Wszystko możemy w tym, który nas umacnia.

 

 

source}<p align="center"> <iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/AUdSJ6d7-ZM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe></p>{/source}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/NickVujicicFans

 

 

 

http://www.przystanekjezus.pl/ksiegarnia/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież


Anti-spam: complete the taskJoomla CAPTCHA

Tak dla ŻYCIA

#zaŻyciem #prolife #StopAborcji

Św. Tomasz Z Villanova OESA, Abp

Rok 2021 został ogłoszony w Polsce Rokiem Prymasa Stefana Wyszyńskiego. W tym roku przypada 120. rocznica urodzin i 40. rocznica śmierci Prymasa Tysiąclecia.

Pray for peace!

 

Kromka Słowa!

 Zintegrowana baza tekstów papieskich:

* [Jan Paweł II: Przemówienia i orędzia]

Pontifex_pl


Śledź na bieżąco nauczanie papieskie na wiara.pl.
U mnie dział: papieska inspiracja.

Papieski twitter

Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą. Holiness doesn’t mean doing extraordinary things, but doing ordinary things with love and faith. (5.12.2013)


Pan mój i Bóg mój

Biblia


Rok Rodziny Amoris Laetitia
2021-2022

Rok Św. Jakuba

 
Parafia św. Mikołaja w Grójcu


- materiały dodatkowe

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
8354149
     

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania materiałów znajdujących się na tmoch.net (szczególnie autorskich grafik i fotografii) bez zgody właściciela witryny. Niniejsza witryna jest w ciągłym rozwoju; strony są dodawane, modyfikowane i... czasami niektóre usuwane. Czasem pozwalam sobie modyfikować, poprawiać bądź uaktualniać już istniejące notki. Taki już jestem :)  Aby wesprzeć dzieło ewangelizacyjne "tmoch.net", zobacz zakładkę "wsparcie" [->]. 

     
   
    Copyright © 2021 Jezus jest Panem! Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Strona istnieje od: 10.04.2001 r.